top of page

Modelowanie ust

Usługi

Modelowanie ust


Usta to jeden z kluczowych elementów twarzy szczególnie u kobiet. Ich kształt, objętość i nawilżenie są niezwykle istotne i wpływają na całościowy wygląd twarzy. Modelowanie ust jest bardzo precyzyjnym zabiegiem z użyciem kwasu hialuronowego. Istotny jest nie tylko produkt, który podany zostanie w okolice ust, ale również technika. Do zabiegu modelowania ust używane są preparaty plastyczne, dzięki którym uzyskujemy naturalny efekt, również w momencie ich dynamicznego ruchu jak, śmiech czy mowa.


Modelowanie i powiększanie ust wykonywane jest zarówno u kobiet jak i u mężczyzn w różnym wieku, dzięki zabiegowi dokonać można korekty zbyt wąskiej, słabo wykształconej wargi górnej lub dolnej. W dojrzałym wieku korekta ma przede wszystkim na celu poprawę konturu warg, nadanie objętości, jędrności oraz koloru, który wraz z starzeniem się ust zanika. Kwas hialuronowy świetnie sprawdzi się również u pacjentów borykających się z problemem tzw. „zmarszczek palacza”, a także z problemem opadających kącików ust.Przebieg zabiegu


    W naszym Centrum, zabiegi również te z wykorzystaniem kwasu hialuronowego zawsze poprzedzone są konsultacją ze specjalistą w celu ustalenia oczekiwań pacjenta, dobrania rodzaju oraz ilości preparatu, tak aby zabieg przyniósł jak najlepsze efekty. Miejsce oraz okolice w który podany zostanie kwas hialuronowy, musi zostać dokładnie oczyszczone i zdezynfekowane.


W celu zniwelowaniu bólu oraz zapewnienia pacjentowi komfortu podczas zabiegu, w miejsce nakłóć, podawane jest znieczulenie w formie kremu. Ostatnim etapem jest docelowe podanie kwasu hialuronowego -lekarz za pomocą igły lub kaniuli wprowadza w wyznaczone miejsca odpowiednią ilość preparatu. Zabieg trwa od 30 do 60 minut, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.Wskazania


  • zmarszczki okolicy ust

  • korekta kształtu ust

  • poprawa nawilżenia i jędrności

  • powiększenie ust oraz korekta asymetrii


Efekty zabiegu:


Rezultaty zabiegu modelowania ust są niemal natychmiastowe, usta po zabiegu są widocznie nawilżone, wyglądają świeżo i naturalnie.


  • lepsze nawilżenie ust

  • zwiększona objętość ust

  • wygładzone zmarszczki okolicy ust

  • poprawiony kontur twarzyPrzydatne informacje

Obszar: usta


Czas trwania: do 60 min


Ilość zabiegów: indywidualnie dobrana seria


Cena: wg. cennika

Często zadawane pytania

Jak długo trwa rekonwalescencja?

Zabieg modelowania ust z użyciem kwasu hialuronowego nie jest zabiegiem silnie ingerencyjnym w organizm, a co za tym idzie zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych czynności stosując się jednocześnie do zaleceń. Już na drugi dzień po podaniu kwasu hialuronowego można również nałożyć makijaż.

Tą usługę zrealizują

Team Member Name

Job Title

Team Member Name

Job Title

Team Member Name

Job Title

Team Member Name

Job Title

Team Member Name

Job Title

Team Member Name

Job Title

Powiązane usługi

Nazwa

Team Member Name

Team Member Name

bottom of page