top of page

Zespół

lek. Tomasz Brzoskwinia

      Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku lekarskim w 2015 roku oraz kierunku lekarsko-dentystycznego w 2018 roku. Podczas studiów jak i po ukończeniu stażu podyplomowego moje zainteresowania koncentrowały się głównie na szeroko pojętej estetyce twarzy. Dostając się z pierwszego miejsca w rekrutacji na specjalizację w Krakowie z chirurgii plastycznej, ukończyłem szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie, gdzie również pracuję do teraz.


      W trakcie swojej pracy zawodowej wykonałem wiele zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, onkologicznej i estetycznej.


      Obecnie zajmuję się głównie chirurgią twarzy, przeszczepami włosów i chirurgią piersi. Wykonuję zabiegi korekcyjne w zakresie powiek górnych, powiek dolnych, odstających uszu, deformacji wrodzonych i nabytych małżowin usznych, korekty kształtu ust, modelowaniem szyi, modelowaniem bródki oraz przeszczepy włosów.


      Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS). Uczestniczyłem w wielu sympozjach, konferencjach poświęconych tematom chirurgii plastycznej i estetycznej organizowanych w Polsce i poza granicami kraju. W trakcie specjalizacji odbywałem liczne szkolenia praktyczne i teoretyczne w wielu polskich i zagranicznych klinikach chirurgii plastycznej. Posiadam wiele certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności.


       Najwyższą satysfakcją dla mnie jest zdrowy uśmiech zadowolonego pacjenta. Zabiegi zawsze wykonyuję z najwyższą starannością, z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta. Dzięki umiejętności pracy w powiększeniu przy użyciu profesjonalnego sprzętu optycznego zabiegi mogą być wykonywane z jeszcze większą precyzją.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach, zjazdach naukowych czy też warsztatach praktycznych organizowanych przez zarówno polskie jak i zagraniczne towarzystwa chirurgii plastycznej i estetycznej.


       Ponadto udzielam się w mediach społecznościowych - można mnie znaleść na portalu "Tik Tok" chirurgnatiktoku.

Moje dyplomy i certyfikaty

Anna Napora-Krawiec

Okulista, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Monika Moskal

Dermatolog, dermatolog dziecięcy, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Kamila Wszołek

Kosmetolog

Natalia Klimek

Kosmetolog

Gabriela Śliwa

Kosmetolog

Agnieszka Snarska-Drygalska

Dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Magdalena Turczynowska

Okulista, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Tomasz Brzoskwinia

Chirurg plastyczny

Katarzyna Kozicka

Okulista, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Justyna Kostyra-Grabowska

Dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Kamila Pająk

Kierownik Placówki

Agnieszka Drąg

okulista, lekarz medycyny estetycznej

Poznaj innych specjalistów

bottom of page